PMT Škola čar a kouzel

05.07.2024

Náš domeček má za sebou první příměstský tábor v tomto roce, který se celý nesl v kouzelném duchu. Hned první den byly děti přijaty do školy čar a kouzel. Postupně navštívily například podzemí zámku v Uherském Ostrohu, kde měly možnost objevit ztracenou Atlantidu, na vlastní oči spatřit říši jednorožců nebo rozkrývat tajemnou řeč vody.

Následně zavítaly do místního Muzea Jana Amose Komenského, ve kterém právě probíhá krásná výstava s názvem Umění starého Orientu. Zde děti obdivovaly samurajské meče i sošky hinduistických božstev.

V průběhu celého týdne jsme si užili spoustu zábavy ve formě her, pohybu a tance, nechybělo ani vymýšlení vlastních kouzel a jejich určení.

Děkujeme dětem i vedoucím za možnost trávit prázdniny zábavným způsobem a těšíme se na další dobrodružství.